Türkçe

hakkımızda

Başterziler A.Ş
60 yıllık deneyim ve bilgi birikimi, kaliteli teknik ve idari personeli ile BAŞTERZİLER GRUP ülke ekonomisine sağladığı katkı ile birçok sektörde   faaliyet göstermektedir. Grup şirketlerimizden biri olan BAŞTERZİLER A.Ş    Türkiye motosiklet sektörüne 2011 yılında elektrikli motosiklet ve bisiklet satışı ile başlamıştır. Türkiye de ilk defa EEC(Avrupa Tip Onay)belgeli ve EN 15194 standart’ına  sahip  elektrikli  ulaşım  araçlarını siz  değerli müşterilerimizin hizmetine  sunmuştur. Geçen  yılda belirttiğimiz gibi sizlere alternatif ulaşım çözümleri için çalışmalarımız devam  ediyor demiştik. Bu çalışmalarımız  iki aşamalı olarak tamamlandı.

VİTELLO markası ile toplam beş değişik model (Cub, Touring, Scooter, Atv, Cross) ürünlerimizi kurulumunu tamamladığımız 15.000m2 kapalı alana sahip  tesisimizde montaj üretimine başladık. Yıllık 30.000 adet üretim kapasitesine sahip tesisimizde bilgi birikimi yüksek ve eğitimli kadromuzla çalışmaktayız. En son teknoloji ile üretilen makine parkına sahip tesisimizde aynı zamanda  AR-GE çalışmaları da deneyimli mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Firmamızın 2014 yılındaki hedefi, şemsiyesi altında bulunan markalar  ile kaliteli  ürün  anlayışı  ve  rekabetin  ön  plana  çıktığı, Türkiye motosiklet ve scooter pazarında sizlere en iyi hizmeti sağlayarak uzun soluklu bayii, servis ve tüketici ilişkisi oluşturmaktır. Bayii ve servislerimize sağlayacağımız, zamanında kaliteli ürün hizmetinin aynı şekilde tüketicilere de yansıyacağına inanarak markalarımıza uzun vadeli bir bağımlılık yaratmayı kendimize amaç edindik.

Keyifli sürüşler de buluşmak dileğiyle.

Teşekkürler

Tasarım Misyon
© 2014 | Tüm hakkı saklıdır!